4.3.2 Raad van Commissarissen

Open for viewing

  Drs. R. (Robert) Frohn 
Geboortejaar 1960
Nationaliteit Nederlandse
Benoemd Lid Raad van Commissarissen (per 01-01-2012)
Einde huidige termijn 31-12-2019
Commissies Voorzitter Auditcommissie (per 14-03-2012)
Huidige positie/loopbaan CFO Cofra Holding AG 
Nevenfuncties Voorzitter Raad van Commissarissen de Onderlinge 's Gravenhage 1895
  Lid van de RvC SHV Holdings N.V. (per april 2018)
   
  M.H. (Miriam) Maes
 Geboortejaar 1956
 Nationaliteit Nederlandse
 Benoemd Lid Raad van Commissarissen (per 01-01-2016)
  Voorzitter Raad van Commissarissen (per 01-01-2018)
 Einde huidige termijn 31-12-2019
 Commissies Lid Remuneratiecommissie (per 01-01-2018)
 Huidige positie/loopbaan CEO van Foresee, Climate Change Consulting Company Ltd.
  Co-Chairman Energy Transition Forum
 Nevenfuncties Lid Raad van Commissarissen bij Urenco
  Lid Raad van Commissarissen Ultra Centrifuge Nederland
  Niet uitvoerend bestuurder Vilmorin & Cie
  Lid Raad van Commissarissen Assystem
  Niet uitvoerend bestuurder Naturex
  Niet uitvoerend bestuurder Eramet 
   
  L.M.  (Ruud) Sondag
 Geboortejaar 1962
 Nationaliteit Nederlandse
 Benoemd Lid Raad van Commissarissen (beëindigd per 01-06-2018)
 Einde huidige termijn 01-06-2018
 Commissies Lid Auditcommissie (per 01-04-2017)
 Huidige positie/loopbaan Ondernemer/investeerder/ groot aandeelhouder van o.a. Van Scherpenzeel en Diëtheek
 Nevenfuncties Lid Raad van Commissarissen ProRail, Utrecht
  Lid Raad van Commissarissen Faber Halbertsma Groep
  President Commissaris Vebego (beëindigd per mei 2018)
  Lid Raad van Toezicht Scelta Mushroom
  Voorzitter Raad van Advies Omroep Brabant (beëindigd per oktober 2018)
   
  I.D. (Ingrid) Thijssen
 Geboortejaar 1968
 Nationaliteit Nederlandse
 Benoemd Lid Raad van Commissarissen (per 01-09-2017)
 Einde huidige termijn 31-08-2021
 Commissies Lid Auditcommisie (per 01-09-2017) en voorzitter Remuneratiecommissie (per 01-09-2018)
 Huidige positie/loopbaan CEO Alliander N.V.
 Nevenfuncties Lid Raad van Commissarissen Coöperatie VGZ
  Voorzitter WENB (werkgeversvereniging voor energie, kabel & telecom en afval & milieu)
   
  W.F. (Wouter) van Benten
 Geboortejaar 1964
 Nationaliteit Nederlandse
 Benoemd Lid Raad van Commissarissen (per 01-09-2018)
 Einde huidige termijn 31-08-2022
 Commissies Lid Auditcommissie
 Huidige positie/loopbaan CEO DHL Parcel Benelux 
 Nevenfuncties Bestuurslid TLN (Transport en Logistiek Nederland)
   

Van links naar rechts: Miriam Maes, Robert Frohn, Ingrid Thijssen, Wouter van Benten